... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...

... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...

Jmenoval se Mudd. Nikdo se nemohl upamatovat, kdo to vlastně byl a jak vypadal, nejméně ze všech kapitáni Pilchard a Wren ...
(Joseph Heller: Hlava XXII)

blognet   :   


Jestli máte pocit, že se tu články objevují v poslední době jen zřídka, máte v pravdu. Pokud máme ale podobné zájmy, mohou jako náhražka sloužit alespoň moje téměř nekomentované odkazy na del.icio.us (měly by být vidět i ve sloupci vpravo)

31.12.2007   

Muddosloví:  Rok se s rokem sešel ....

.... a nic zvláštního se vlastně nestalo

V politice se řešila Topolánkova milenka a Paroubkova nejdřívmilenkaapotommanželka. Na ostatní nebyl důvod něco takového vytahovat.

Zastavili trestní stíhání Čunka, což je špatně, protože všíchni přece z novin víme, že je to grázl. Zrušili rozsudek nad Mlynářem, což je naopak správně, protože všichni víme, že je hodný a zlá byla soudkyně. Zastavili trestní stíhání proti Bursíkovi, ale udělali to tak rychle, že si ho média nestačila podat. A proč taky, když nikoho nevystěhoval. Na ostatní nebyl důvod něco takového vytahovat.

Do toho v pozadí prošla reforma daní a zdravotnictví, ale jelikož je to obtížné téma, tak se tím nikdo moc nezabýval. Jedině snad když si Drrath otevřel otvor nebo když naši furianti prohlásili "Ten punč já platit nebudu", trochu to zčeřilo hladinu. Naštěstí se ale vždycky včas někdo narodil nebo umřel, takže se nedá říct, že by národ zůstal neinformován.

Tak aspoň pár vlastních objevů (pořadí nedává žádný smysl) — aneb co mě v letošním roce na internetu zaujalo


Snad ten nový rok bude zábavnější.

A nebo raději ne ... ;-)

Zapsáno 31.12.2007, 18:53:00      ( mudd )      
TrackBack URL:    http://www.bloguje.cz/blox/tb.php/635895
Trvalý odkaz:    <a href="http://mudd.wz.cz/0712archiv.php#635895">... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...: Rok se s rokem sešel ....</a>


Komentáře

(poslední jsou až dole)Přidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   


[CNW:Counter]

Šuplíky:


Kterak odkazy vložit


Starší věci ...


RSS/XML
Vzkaz autorovi
Ohodnotit
průměr 2.11 z 9 hodnotících
Poslední komentáře
Massa Bob veržn :-))

Co se tu dá čekat
politický kompas
Stojí za vidění ...