... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...

... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...

Jmenoval se Mudd. Nikdo se nemohl upamatovat, kdo to vlastně byl a jak vypadal, nejméně ze všech kapitáni Pilchard a Wren ...
(Joseph Heller: Hlava XXII)

blognet   :   


Jestli máte pocit, že se tu články objevují v poslední době jen zřídka, máte v pravdu. Pokud máme ale podobné zájmy, mohou jako náhražka sloužit alespoň moje téměř nekomentované odkazy na del.icio.us (měly by být vidět i ve sloupci vpravo)

2.05.2006   

Paranoia?:  Chcete se nechat zmlátit policistou bez služebního čísla?

Utrhněte mu ho ...

Nemíním tady řešit důvodnost nebo adekvátnost zákroku dotyčného policajta, a už vůbec ne jeho inteligenci či psychickou odolnost. Neznám paní Katěřinu Jacques a je dost dobře možné, že prostě jen shodou okolností se policista potřeboval vyřádit náhodou právě na jedné z hlavních kandidátek Strany zelených.

Na druhé straně by Strana zelených asi neměla dotyčnému policistovi vyčítat, že nebyl označen služebním číslem, když mu ho paní Jacques sama utrhla. (celá galerie zde).Zapsáno 2.05.2006, 9:38:00      ( mudd )      
TrackBack URL:    http://www.bloguje.cz/blox/tb.php/319745
Trvalý odkaz:    <a href="http://mudd.wz.cz/0605archiv.php#319745">... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...: Chcete se nechat zmlátit policistou bez služebního čísla?</a>


Komentáře

(poslední jsou až dole)

Pochybuju, (Roman Rogner - Mail - WWW) Vloženo 02.05.2006, 11:30:17

že by se vymlouvala.

Prostě třeba byla jen v šoku.

Kdyby se mnou policajt dělal to, co dělal s ní, asi bych byl taky mimo.

A taky to nic nemění na tom, že si ho prostě měl zase nasadit.

nechápu (mates - Mail - WWW) Vloženo 04.05.2006, 14:52:02

proč někteří lidé při každém střetu musí jednu stranu vyhodnotit jako zlou a jednu jako hodnou. Podle mne se policajt choval jako hovado (v záběrech, které jsem viděl KJ neměl co bouchat do zad, když ji ládoval do auta), na druhé straně mám pocit, že té ženské přesně o tohle šlo a ta zranění předváděná v televizi vypadají spíš, že se protahovala křovím než že by je měla z obuchu.

ad mates (mudd - Mail - WWW) Vloženo 04.05.2006, 17:47:16

víceméně souhlas. Mě zase zaujalo, že tím jak ji zmlátil se z ní stala NEVINNÁ oběť a i kdyby se ukázalo, že se dopustila přestupku (samozřejmě, to to ještě kamaeraman Zelených netočil), tak si nikdo nedovolí ani pípnout.

( - Mail - WWW) Vloženo 09.05.2006, 06:35:56(Tomáš - Mail - WWW) Vloženo 12.05.2006, 14:29:51

Mně hlavně fascinuje, že již 3.5.06 se fotografie paní Jacques objevila na bilboardech vedle Bursíka. "Nevinná" oběť si z toho udělala marketingové ložisko a těží co se do huntů vejde ...Přidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   


[CNW:Counter]

Šuplíky:


Kterak odkazy vložit


Starší věci ...


RSS/XML
Vzkaz autorovi
Ohodnotit
průměr 2.11 z 9 hodnotících
Poslední komentáře
Massa Bob veržn :-))

Co se tu dá čekat
politický kompas
Stojí za vidění ...