... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...

... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...

Jmenoval se Mudd. Nikdo se nemohl upamatovat, kdo to vlastně byl a jak vypadal, nejméně ze všech kapitáni Pilchard a Wren ...
(Joseph Heller: Hlava XXII)

blognet   :   


Jestli máte pocit, že se tu články objevují v poslední době jen zřídka, máte v pravdu. Pokud máme ale podobné zájmy, mohou jako náhražka sloužit alespoň moje téměř nekomentované odkazy na del.icio.us (měly by být vidět i ve sloupci vpravo)

30.01.2004   

Ci boha!:  Staňte se místopředsedou OFD - mimozemšťané vítáni

Aštar Šeran konečně přistál na Zemi. Jinak si to nedokážu vysvětlit. Pod jménem Viktor Kožený kandiduje do Evropského parlamentu. A to příležitost i pro vás, dosud politicky neukojené. Ještě je spousta volných míst ve výkonném výboru jeho strany - Občanské federální demokracie. Z jejího programu (už jeho slohové ztvárnění prozrazuje Plejáďany) vyjímáme:

Trh práce:Nezbytné kroky — vyhledat a najmout řádově 2,000 až 4,000 zahraníčnich expertů s nezbytnou praxí a postgraduálním vzděláním kteří povedou přeškolovani v ČR a zabezpečit technologickou vybavenost a koordinaci školeni s exitujicím průmyslem — cena Kč 10mld až 20mld za rok   


Školství:Nezbytné kroky 1.- okamžité vyčlenění pozemků o rozloze nad 3,000 hektarů a výstavba řádově 24 supermoderních krajských školských městeček (kampusů) s minimalni okamžitou kapacitou mezi 5,000 až 10,000 žáky-studenty. Takováto školská městečka 21 století se skládají s plně integrovaného a propojeného komplexu budov, prednašecích siní, knihoven, laboratoří a sportovních areálů včetně plaveckého bazénu olympijské velikosti jakož i možnosti ubytování a stravování pro vybrané studenty. Veškeré přednášecí síně jsou amfiteátrové podoby s bezdrátovým spojením a  plnou možností digitalizace výuky.  Cena Kč 15 až 20mld ročně pro výstavbu po dobu 10 let.


Lékařství:Nezbytné kroky — okamžité vyčlenění dvou pozemků o rozloze nad 6,000 hektarů pro výstavbu dvou supermoderních lekařských technologických center s minimalni okamžitou lůžkovou kapacitou mezi 8,000 až 10,000 pacienty. Každé takovéto lékařské technologické centum 21 století se skládá s plně integrovaného a propojeného komplexu budov, 50 až 100 operačních sálů, koncentrované digitální diagnostiky, prednaškových síní, knihoven, laboratoří a sportovních areálů včetně plaveckého bazénu olympijské velikosti jakož i možnosíi privátního ubytování a stravování pro vybrané pacienty a navštěvníky. Veškeré operační a  přednáškové síně jsou amfiteátrové podoby s bezdrátovým spojením a  plnou možností digitalizace výuky a diagnozy.  Cena Kč 20 až 30mld ročně pro výstavbu po dobu 10 let.


Zemědělství:Klíčem k optimální reorganizaci zemědělstvi je detailni vyhodnoceni a satelitní digitalizace celého uzemí ČR podle klimatických podmínek, typu půdy, průměrné teploty a ročních srážek jakož i plného digitálniho výškového modelu (digital elevation model) pro optimální rostliné a stromové osazení jakož i další zalesnění spojené s privatizací půdy v kontextu dlouhodobého a ekologického rozvoje měst a obcí.


Doprava:Okamžitá opatření — stavba silnic a dálnic je strategickou záležitostí, která může být dobře vedena armadní jednotkou inženýrů a civilních zaměstnanců za podstatně nižši nežli komerční ceny. Takovato armadní jednotka inženýrů musí být vybavena největší a nejproduktivnější plně mechnizovanou technikou pro dolní težbu a na stavbu dálnic, kterou poté operuje 24x7 vyjma času na údržbu. Nákup strojů armádou jako  Catapilar 854G buldozer, nakladač 994G a Komatsu 930E-3 nakladní auto jsou dobrým příkladem technologie nezbytné pro produktivní konstrukci.


Nezbytné kroky — rozšíření a vyčlenění nezbytných ploch pro budoucí růst přistávacích drah a letištních terminálů, dálnic a drah. Okamžitá výstavba přistávacích drah s plným osvětlením a navigačním systémem.


Ekologie:Podmínkou realizace tohoto programu je okamžité zavedení centrálního ekologického střediska napojené na satelitní mapování ekologie ČR v reálném čase skrze komerční pronájem vhodných satelitů. Takovéto středisko obdržuje pravidelně a na zakázku detailní satelitní vyhodnocení a mapy znečištění a veškerých ekologických změn v téměř reálném čase. Takovéto satelitní sledování umožnuje nejenom preventivní opatření v rámci místního rozvoje a zemědělství nýbrž i rychlý zásah a postih v případě porušení nebo přírodních katastrov jako například záplav.


Odkazy:


Viktor Kožený a Občanská federální demokracie


Aštar Šeran a Vesmírní lidé

Zapsáno 30.01.2004, 10:53:58      ( mudd )      
TrackBack URL:    http://www.bloguje.cz/blox/tb.php/23903
Trvalý odkaz:    <a href="http://mudd.wz.cz/0401archiv.php#23903">... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...: Staňte se místopředsedou OFD - mimozemšťané vítáni</a>


Komentáře

(poslední jsou až dole)Přidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   


[CNW:Counter]

Šuplíky:


Kterak odkazy vložit


Starší věci ...


RSS/XML
Vzkaz autorovi
Ohodnotit
průměr 2.11 z 9 hodnotících
Poslední komentáře
Massa Bob veržn :-))

Co se tu dá čekat
politický kompas
Stojí za vidění ...