... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...

... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...

Jmenoval se Mudd. Nikdo se nemohl upamatovat, kdo to vlastně byl a jak vypadal, nejméně ze všech kapitáni Pilchard a Wren ...
(Joseph Heller: Hlava XXII)

blognet   :   


Jestli máte pocit, že se tu články objevují v poslední době jen zřídka, máte v pravdu. Pokud máme ale podobné zájmy, mohou jako náhražka sloužit alespoň moje téměř nekomentované odkazy na del.icio.us (měly by být vidět i ve sloupci vpravo)

23.01.2004   

Opsáno:  Voni nemaj špatnej program

Vždycky, když vidím průzkumy preference politických stran, vzpomenu si na tenhle rozhovor. A vždycky se znovu divím, kolik lidí se chystá podruhé spálit o stejná kamna.

Souček: Kdo myslíte že zvítězí ve volbách?


Hnízdo: Tipoval bych komunisty.


Souček: Já taky, a právě proto jim hlas nedám. Voni nemaj špatnej program. Koukněte: "Jsme proti zavádění kolchozů a proti jakékoliv formě násilného združstevňování. Komunisté jsou pro zdravý rozvoj řemesel, živností a maloobchodu." Já jsem je před válkou volil, aby měli víc hlasů, protože pro demokracii je nejlepší, když jsou ty síly vyrovnaný, nemyslíte?


Hnízdo: Jistě!


Souček: Ty největší strany musí mít pořád strach, že se to, že se to přehoupne, a v příštích volbách že už nebude největší, nemám pravdu? Voni by se komunisti jinak začali strašně naparovat, a nebylo by s nima k vydržení. Voni dokážou bejt i panovačný. My jsme Slovani pane učiteli, ale západní, západní, u nás žádná diktatura nemá živnoupůdu, to je proti přirozenosti národa. Nemám pravdu?

Zapsáno 23.01.2004, 14:42:00      ( mudd )      
TrackBack URL:    http://www.bloguje.cz/blox/tb.php/23053
Trvalý odkaz:    <a href="http://mudd.wz.cz/0401archiv.php#23053">... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...: Voni nemaj špatnej program</a>


Komentáře

(poslední jsou až dole)

Taky si na to vždycky vzpomenu (Vít Blaha - Mail - WWW) Vloženo 23.01.2004, 15:38:39

Ale většinou v trochu jiných souvislostech. Třeba na diskuzních chatech, když si přečtu, že lidi chtějí co nej nejpoměrnější zastoupení, asi takové jaké teď vehementně prosazuje US :-))

Nojo (Mudd - Mail - WWW) Vloženo 23.01.2004, 18:24:41

jenže US na tozdíl od komunistů už statisticky neexistuje a těch 1.25% nebo kolik má díky tomu, jak se o tom v novinách pořád píše ;-)

(kulida - Mail - WWW) Vloženo 13.02.2004, 10:01:10

tipoval bych, zasadne tipoval, prosim.

ad Kulida (Mudd - Mail - WWW) Vloženo 13.02.2004, 10:02:56

haúúú, to je ostuda :-(
dik za upozorněníPřidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   


[CNW:Counter]

Šuplíky:


Kterak odkazy vložit


Starší věci ...


RSS/XML
Vzkaz autorovi
Ohodnotit
průměr 2.11 z 9 hodnotících
Poslední komentáře
Massa Bob veržn :-))

Co se tu dá čekat
politický kompas
Stojí za vidění ...