... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...

... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...

Jmenoval se Mudd. Nikdo se nemohl upamatovat, kdo to vlastně byl a jak vypadal, nejméně ze všech kapitáni Pilchard a Wren ...
(Joseph Heller: Hlava XXII)

blognet   :   


Jestli máte pocit, že se tu články objevují v poslední době jen zřídka, máte v pravdu. Pokud máme ale podobné zájmy, mohou jako náhražka sloužit alespoň moje téměř nekomentované odkazy na del.icio.us (měly by být vidět i ve sloupci vpravo)

13.01.2004   

Ci boha!:  O nepochopení vtipu

Někomu opravdu stačí málo (třeba i velká prsa) k tomu, aby se spravedlivě rozhořčil.

Před časem se v novinách (pardon, v Novinkách) objevila zpráva, že prsaté ženy jsou moudřejší. Někdo nad tím možná zakroutil hlavou, někoho to pobavilo a někdo žertem navrhl, že by se to třeba mohlo použít pro posuzování schopností pracovnic. Jenže tady padla kosa na kámen genderového pohledu na svět a z problému se stala Šovinistická bomba.


To je vůbec skvělá rubrika serveru www.feminismus.cz . V prosinci se tam probíralo, jestli jsou feministky opravdu ošklivé, jak tvrdí senátor Kubera, předtím se řešily výroky politiků o zmenšení ňader Petry Buzkové. Na tapetě se ocitl i www.gentleman.cz, viditelnymacek.cz, KFC, Michal Viewegh, IKEA, Radim Uzel, Český Telecom a BeBe sušenky. To je panečku/paničko společnost! Pokud se potřebujete nad něčím spravedlivě rozhořčit, určitě si něco vyberete.

Zapsáno 13.01.2004, 9:15:00      ( mudd )      
TrackBack URL:    http://www.bloguje.cz/blox/tb.php/21620
Trvalý odkaz:    <a href="http://mudd.wz.cz/0401archiv.php#21620">... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...: O nepochopení vtipu</a>


Komentáře

(poslední jsou až dole)

Náhodou, (loar - Mail - WWW) Vloženo 13.01.2004, 11:34:32

není nad to si udržovat dostatečnou hladinu adrenalinu v těle. Takových pár spravedlivých rozhořčení denně a hned je nám líp :))

(Mudd - Mail - WWW) Vloženo 13.01.2004, 13:05:38

Tak proto jsou ty vzteklé důchodkyně v autobuse pořád tak svěží :-)Přidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   


[CNW:Counter]

Šuplíky:


Kterak odkazy vložit


Starší věci ...


RSS/XML
Vzkaz autorovi
Ohodnotit
průměr 2.11 z 9 hodnotících
Poslední komentáře
Massa Bob veržn :-))

Co se tu dá čekat
politický kompas
Stojí za vidění ...