... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...

... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...

Jmenoval se Mudd. Nikdo se nemohl upamatovat, kdo to vlastně byl a jak vypadal, nejméně ze všech kapitáni Pilchard a Wren ...
(Joseph Heller: Hlava XXII)

blognet   :   


Jestli máte pocit, že se tu články objevují v poslední době jen zřídka, máte v pravdu. Pokud máme ale podobné zájmy, mohou jako náhražka sloužit alespoň moje téměř nekomentované odkazy na del.icio.us (měly by být vidět i ve sloupci vpravo)

12.01.2004   

Muddosloví:  Nová strategie producentů prasat

Problémy s odbytem prasat se jejich producenti rozhodli řešit novým způsobem. V nejbližších dnech má odstartovat nová mediální kampaň, od které farmáři očekávají nejen zvýšení zájmu o vepřové maso, ale především podporu veřejnosti.

Chcete mě?


Chcete mě?


Tahle malá svině zatím nemá jméno a tak jí můžete dát takové, aby vám ji nebylo líto zabít. Je jí teprve pět měsíců. Je zvyklá na společnost, má mírnou povahu, jen má trochu problém s čistotou, je to zkrátka prase.


Je ještě mladá, takže se výborně hodí na rožeň, ale pokud si sní dá nový páníček trochu práce, snadno ji vykrmí na jateční váhu a pak si pochutná na jelítkách, jitrničkách a ovaru. 

Zapsáno 12.01.2004, 13:44:47      ( mudd )      
TrackBack URL:    http://www.bloguje.cz/blox/tb.php/21492
Trvalý odkaz:    <a href="http://mudd.wz.cz/0401archiv.php#21492">... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...: Nová strategie producentů prasat</a>


Komentáře

(poslední jsou až dole)Přidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   


[CNW:Counter]

Šuplíky:


Kterak odkazy vložit


Starší věci ...


RSS/XML
Vzkaz autorovi
Ohodnotit
průměr 2.11 z 9 hodnotících
Poslední komentáře
Massa Bob veržn :-))

Co se tu dá čekat
politický kompas
Stojí za vidění ...