... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...

... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...

Jmenoval se Mudd. Nikdo se nemohl upamatovat, kdo to vlastně byl a jak vypadal, nejméně ze všech kapitáni Pilchard a Wren ...
(Joseph Heller: Hlava XXII)

blognet   :   


Jestli máte pocit, že se tu články objevují v poslední době jen zřídka, máte v pravdu. Pokud máme ale podobné zájmy, mohou jako náhražka sloužit alespoň moje téměř nekomentované odkazy na del.icio.us (měly by být vidět i ve sloupci vpravo)

18.04.2005   

Hyenárium:  Spotřeba humrů v českých kuchyních válcuje ústřice

Pokud bych tenhle titulek našel nad článkem o spotřebě mořských tvorů v české kuchyni, měl bych z toho asi dost divný pocit. Zvlášť kdybych se dověděl, že podíl humrů je teď 3,4% a ústřic 2,2%. Jenže napište do titulku, že nejvíc se jedí makrely nebo tuňáci, copak to je nějaká senzace? No a s politickými stranami je to podobné:


Kdo se do článku začte a vezme si k ruce kalkulačku, zjistí, že z dotázaných 1668 lidí se jich pro unionisty vyslovilo 36 a pro Zelené 56, což je od února nárůst o 20 lidí. Je to hodně nebo je to v rámci statistické chyby? ODS by volilo 560 lidí a KSČM 293 lidí.Starej se o krtince. Hory se už nějak protlučou.  (Murphyho zákon)

Zapsáno 18.04.2005, 15:48:00      ( mudd )      
TrackBack URL:    http://www.bloguje.cz/blox/tb.php/137891
Trvalý odkaz:    <a href="http://mudd.wz.cz/0504archiv.php#137891">... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...: Spotřeba humrů v českých kuchyních válcuje ústřice</a>


Komentáře

(poslední jsou až dole)Přidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   


[CNW:Counter]

Šuplíky:


Kterak odkazy vložit


Starší věci ...


RSS/XML
Vzkaz autorovi
Ohodnotit
průměr 2.11 z 9 hodnotících
Poslední komentáře
Massa Bob veržn :-))

Co se tu dá čekat
politický kompas
Stojí za vidění ...