... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...

... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...

Jmenoval se Mudd. Nikdo se nemohl upamatovat, kdo to vlastně byl a jak vypadal, nejméně ze všech kapitáni Pilchard a Wren ...
(Joseph Heller: Hlava XXII)

blognet   :   


Jestli máte pocit, že se tu články objevují v poslední době jen zřídka, máte v pravdu. Pokud máme ale podobné zájmy, mohou jako náhražka sloužit alespoň moje téměř nekomentované odkazy na del.icio.us (měly by být vidět i ve sloupci vpravo)

2.05.2006   

Paranoia?:  Chcete se nechat zmlátit policistou bez služebního čísla?

Utrhněte mu ho ...

Nemíním tady řešit důvodnost nebo adekvátnost zákroku dotyčného policajta, a už vůbec ne jeho inteligenci či psychickou odolnost. Neznám paní Katěřinu Jacques a je dost dobře možné, že prostě jen shodou okolností se policista potřeboval vyřádit náhodou právě na jedné z hlavních kandidátek Strany zelených.

Na druhé straně by Strana zelených asi neměla dotyčnému policistovi vyčítat, že nebyl označen služebním číslem, když mu ho paní Jacques sama utrhla. (celá galerie zde).Zapsáno 2.05.2006, 9:38:00      ( mudd )       Komentáře (5)
TrackBack URL:    http://www.bloguje.cz/blox/tb.php/319745
Trvalý odkaz:    <a href="http://mudd.wz.cz/0605archiv.php#319745">... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...: Chcete se nechat zmlátit policistou bez služebního čísla?</a>[CNW:Counter]

Šuplíky:


Kterak odkazy vložit


Starší věci ...


RSS/XML
Vzkaz autorovi
Ohodnotit
průměr 2.11 z 9 hodnotících
Poslední komentáře
Massa Bob veržn :-))

Co se tu dá čekat
politický kompas
Stojí za vidění ...