... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...

... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...

Jmenoval se Mudd. Nikdo se nemohl upamatovat, kdo to vlastně byl a jak vypadal, nejméně ze všech kapitáni Pilchard a Wren ...
(Joseph Heller: Hlava XXII)

blognet   :   


Jestli máte pocit, že se tu články objevují v poslední době jen zřídka, máte v pravdu. Pokud máme ale podobné zájmy, mohou jako náhražka sloužit alespoň moje téměř nekomentované odkazy na del.icio.us (měly by být vidět i ve sloupci vpravo)

5.08.2005   

Paranoia?:  Hlavně když v tom mají jasno

Kdyby se aspoň Paroubek s Bublanem shodli ... Takhle to skoro vypadá, že odpovídá každý podle toho, co se mu zrovna hodí do krámu.

Otázka: Takže policie bude příště preventivně rozhánět účastníky mítinků KSČM, protože je velmi pravděpodobné, že tam budou páchat trestný čin podpory a propagace totalitních hnutí?


Ministr Bublan: To je zase něco úplně jiného. CzechTek se neřídil podle shromažďovacího zákona, na rozdíl od mítinků, o nichž mluvíte.


(zdroj: rozhovor pro iDNES)


 


Premiér Paroubek: tato akce  splňovala všechny atributy shromáždění a jako taková podléhala režimu  zákona č. 84/1990 Sb., o shromažďování.


(zdroj: Prohlášení předsedy vlády k událostem CzechTek)


 


Ale jinak jsou si jisti, že to udělali správně ....

Zapsáno 5.08.2005, 15:52:00      ( mudd )       Komentáře (4)
TrackBack URL:    http://www.bloguje.cz/blox/tb.php/181258
Trvalý odkaz:    <a href="http://mudd.wz.cz/0508archiv.php#181258">... mrtvý muž v Yossarianově stanu ...: Hlavně když v tom mají jasno</a>[CNW:Counter]

Šuplíky:


Kterak odkazy vložit


Starší věci ...


RSS/XML
Vzkaz autorovi
Ohodnotit
průměr 2.11 z 9 hodnotících
Poslední komentáře
Massa Bob veržn :-))

Co se tu dá čekat
politický kompas
Stojí za vidění ...